Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Dobre

Dobre, mazowieckie

  • 9 499 000 zł
  • 444,52 m²
  • 21 369,12 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Kubuj

Skontaktuj się

Dom Dobre

Dobre, mazowieckie

zaktualizowane:
17 maja 2026

9 499 000 zł

444,52 m²

21 369,12 zł/m²

Dom Dobre

Zaktualizowane: 17 maja 2026

9 499 000 zł 444,52 m² 21 369,12 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
85 399 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2019

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

85 399 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2019

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 9 499 000 zł (21 369,12 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 444,52 m², 8 pokoi, 7 łazienek; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2019
  • Działka: 85 399 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (20 m²), strych
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: prąd, gaz; ogrzewanie: pompa ciepła, inne
  • Audyt energetyczny: nie
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: PARTNER METROHOUSE, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SDLOMA891

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o łącznej powierzchni 8,5399 ha ( 85399 m2)., w skład którego wchodzą działka zabudowana i leśna. Nieruchomość położona jest w spokojnej i malowniczej miejscowości Kąty Borucza, gmina Dobre. To idealne miejsce dla osób poszukujących przestrzeni do życia, wypoczynku czy prowadzenia działalności gospodarczej. Bezpośredni dostęp do stawu i otaczającego lasu zapewnia wyjątkowe warunki dla miłośników natury i wypoczynku. (...)

Agent

Elżbieta Kubuj

699 585...

699 585 564

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Kubuj

699 585...

699 585 564

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.